Banyo giderleri çok sık kullanmasak da, kişisel bakımları banyo da yaptığımızdan dolayı çok fazla banyo tıkanıkları ile karşılaşabilirsiniz. Aynı lavabo tıkanıklıkları gibi banyo tıkanıkların oluşmasında bir çok neden vardır. Banyo giderlerinin tıkanmasında başlıca nedenleri aşağıda sıraladık. Bu sayfamızdan Hatay banyo gideri açma ve banyo tıkanıklık açma gibi hizmetlerimizi siz değerli Hataylılara sunmaktan onur duyarız.

Hatay banyo tıkanık açma hizmetimizin yanı sıra bir çok pis su gideri açmaktayız. Makinelerimiz ve profesyonel çekirdekten yetişmiş personellerimiz ile Hatay tıkanık açma hizmeti vermekteyiz.

Banyo Giderler Neden Tıkanır?

Hatay Banyo giderlerinin tıkanması 2 şeyi işaret eder. 1 tanesi logar (Foseptik veya Kanalizasyon) giderinin tıkandığı. Diğeri ise bina veya daire içi pis su giderinin tıkandığıdır. Suyun gider borusundan gitmediğinden yada banyo altyapı tesisatının fayansın altından eğiminin düzgün olmadığından kaynaklanabilir. Bazı durumlarda pis su giderinden saç, sakal veya sabun artıkları kalıplaşarak pis su giderin tıkanmasına neden olduğu bilinmektedir.

Biz her ne kadar Hatay banyo tıkanık açma üzerine hizmet versek de, banyo giderlerinin temizliğini yapmak ve tıkanmamasını sağlamak sizin elinizde! Çünkü giderlere atılan her katı ve yağ gibi cisimler giderleri tıkar ve açtırmak için ekstra masrafa gidersiniz.

Bu nedenle banyo giderlerini temiz kullanmak gider tıkanıklıklarının önüne geçmek demektir. Banyo gideri tıkandığı zaman bazen asit dökmek, şiş sokmak, tuz ruhu vb. gibi çözelticiler işe yarasa da kısa vadede ama uzun vadede kalıcı çözümler olmamaktadır. Çünkü banyo giderlerinin tıkanması ileride daha büyük sorunlara neden olacaktır. Çünkü mevcut tıkanıklığa neden olan cisim yada pislik ileride tekrar tıkanacağı için farklı yerlerde su baskınları olabilir.

hatay banyo tıkanıklığı açma
Hatay Banyo Tıkanıklık Açma

Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Hatay’da lavabo giderlerini genellikle toz açıcılar veya asitler kullanırlar bunun gibi çözümü banyolar içinde kullanıyorlar ve banyo giderini açmaya çalışıyorlar. Banyo giderlerini en kalıcı şekilde makine ile açmak daha mantıklıdır. Çünkü makine ile banyo gideri açma çok lüks gibi gelse de. Hatay gibi bir yerde banyo giderleri çok çok uygun fiyatlara gerçekleştirilmektedir.

Hem daha sağlıklı bir çözüm olmak ile birlikte uygun fiyat ve kalıcı çözümdür. Banyo giderlerini açma makinemiz sayesinde uzunca bir kılavuzu banyo giderinde tıkalı olan yere gönderiyoruz. Kılavuzumuz içinde oval şekilde dönerken ucundaki aparat sayesinde tıkalı olan bölümdeki pislik vb. cisimleri çekip almaktadır.

Hatay Banyo Tıkanıklığı Açan Firma

Hatay’ın tüm ilçelerinde banyo gideri tıkanıklığı açma çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bunların başında (Antakya, Reyhan, İskenderun, Arsuz ve diğer ilçeler gelmektedir. Özel tıkanık açan makinelerimiz ile buralarda aktif olarak hizmet veriyoruz. Diğer ilçelere ve çevre illere de hizmet sağlıyoruz. Tıkanık açma alanındaki başarılarımız için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir sizde banyo tıkanıklıklarına çözüm olabilirsiniz.

Whatsapp Ulaşın