Adından da anlaşılacağı üzerine kanal görüntüleme pimaş ve pis su gider borularının kameralı robotlar sayesinde görüntülemesine Kanal görüntüleme denir. Bu sayede gereksiz masraflardan kaçınmış olursunuz. Hatay kanal görüntüleme hizmetimiz kameralı görüntüleme işlemi sayesinde kanalizasyon, tuvalet, banyo ve lavaboların neden tıkandığını yada pis kokuların neden kaynaklandığını kameralı robotlarımız sayesinden anlamış oluruz.

Aynı zamanda Kanal görüntüleme işlemi sırasında pis su borularında ( Pimaş borularda ) Kaçak su tespiti yapmamıza da olanak sağlıyor. Alt komşunuza sizden pis su akıyorsa bunun neden kaynaklandığını kameralı kanal görüntüleme sayesinde buluyor ve onarımını yapıyoruz.

Hatay kanal görüntüleme robotlarımız sayesinde pis su giderleri ( tuvalet, banyo, mutfak ve kanalizasyon ) giderlerini robotlarımız ile yapmakla birlikte yaptığımız bu kanal görüntüleme hizmeti sonrası tıkanık açma makinelerimiz ile görüntülediğimiz kanallarda tıkanık açma işlemi yapıyoruz.

Hatay Kanal Görüntüleme Yapan Firma

hatay kanal görüntüleme
hatay kanal görüntüleme

Hatay ve ilçelerinde ( İskenderun, Antakya, Altınözü, Arsuz, Dörtyol, Erzin, Kırıkhan, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağı ) kanal görüntüleme hizmetimiz ve güler yüzlü personellerimiz sayesinde günün her saatinde emrinizdeyiz. Apartman, Fabrika ve İş yeri pis su kanal görüntülemenin yanı sıra, yuvalet ve klozet giderinin de kameralı görüntülemesini yapıyoruz. Kanal görüntüleme hizmetimiz kamera sistemlerimiz ile yapılmakta ve garantili kanal görüntüleme hizmetidir. Hatay ilinde kanal görüntüleme yapan tek firma olmakla birlikte sektörümüzde gelişen tüm yenilikleri en kısa sürede işimize entegre etmekteyiz.

Hatay’da Pis Su Gider Kaçağının Tespiti

Alt komşunuza sizden pis su akıyorsa bunun kırılmadan kaçak su tespitini kameralı kanal görüntüleme sayesinde yapmaktayız. Pimaş borular bir çok nedenden pis suları dışarıya akıtabilir veya kaçırabilir. Görüntüleme robotlarımız bu kaçakları bulup yerini tespit etmemize olanak tanıyorlar. Böylelikle onarımını minimum zarar ile yapıyoruz. Bizi hemen arayın işimizde neden mükemmeliz size ispat edelim.

hatay kanalizasyon görüntüleme
Telefon: 0535 649 9725

Profesyonel anlamda kanal görüntüleme hizmeti vermekteyiz. Sektörde lider olduğumuz kadar çekirdekten yetişmiş kanal görüntüleme ekimiz ve son teknoloji kanal görüntüleme robotlarımız ile günün her saati size hizmet vermekten onur duyarız.

İlla kanal tıkanıklığı açmak için değil, kanal görüntüleme hizmeti içinde arayabilirsiniz bizi. Mobil ekibimiz ile anında yanınıza gelerek istediğiniz kanal görüntüleme hizmetini alabilirsiniz. 

Kanal görüntüleme hizmetimiz robotlar yardımı ile yapıldığından dolayı hata payı çok düşük olmaktadır. Kanalizasyon, lavabo, mutfak, banyo, lavabo, logar gibi alanlarda kanal görüntüleme hizmeti yapılabilmektedir. Her ebat ve uzunlukta görüntüleme hizmeti rahatlıkla yapılabilir.

Whatsapp Ulaşın