Hatay kanalizasyon açma firmalarından bir tanesi olan Hedef Kanalizasyon, özel kanalizasyon açma robotları ile 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Aynı zamanda Hatay kanalizasyon açma makinelerinin yanı sıra kanalizasyon görüntüleme ve vidanjör hizmeti de sunmaktadır. Konut, Apartman, Fabrika gibi yerlerden hiç bir şekilde kırım yapmadan, yapıya yada alt yapı tesisatına zarar vermeden tamamen otomatik kanalizasyon açma robotlarımız ile kanalizasyonları açıyoruz.

Hatay Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Hatay Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Binaların mutfak, tuvalet ve banyo pis su giderleri bir yerde toplanarak kanalizasyona akmaktadır. Genelde daire içi tıkanıklığı gibi kanalizasyonlarda tıkabilir. HATSU bu durumlarda kanalizasyonlara müdahale etmeyebilir Hedef Kanalizasyon size yardımcı olacaktır. Bir Kanalizasyonun tıkanmasında en büyük etken tartışılmaz ıslak mendiller ve erimeyen tuvalet kağıtlarıdır.

Hatay kanalizasyon tıkanıklığı açan bir firma olarak olarak: Bu tür tıkalı olan tüm kanalizasyonları başarı bir şekilde sorunsuzca açmaktayız. Güler yüzlü ekibimiz ile geliyor ve bina, site veya kurum dışı olan tüm kanalizasyonlar başarı şekilde açılmaktadır.

Hatay’da Tıkalı Kanalizasyon Nasıl Açılıyor?

Hatay kanalizasyon açma makinelerinin üretimi bize ait olup, Kanal açma robotlarımız sayesinde tam otomasyonlu çalışarak bu giderleri rahatlıkla açmaktayız. İlk önce kanalizasyon görüntüleme cihazlarımız ile pis su giderini görüntülüyoruz. Daha sonra ise tıkanıklığın neden yaptığını tespit ediyoruz.

Kanalizasyon Açma Robotu
Kanalizasyon Açma Robotu

Ardından kanal açma makinelerimiz yardımı ile kanalizasyona kılavuzlarımızı gönderiyoruz. Böylelikle kanalizasyondaki tıkanıklığa neden olan cismi yerinden çıkartarak kanalizasyon açımını gerçekleştiriyoruz.

Eğer sizde Hatay’da kanalizasyon giderinin tıkanıklığından, Pis kokularından muzdaripseniz hemen bizim ile iletişime geçerek aynı gün bu problemlerden kurtulabilirsiniz. Biz Hatay’ın her yerindeyiz. ( İskenderun, Antakya, Altınözü, Arsuz, Dörtyol, Erzin, Kırıkhan, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağı )

Bu hizmetimizde de her tıkanık açma işlemlerinde olduğu gibi 3 ay tekrar tıkanmama garantisi vermekteyiz. Aynı zamanda kanalizasyon temizleme, kanalizasyon tıkanıklık açma, fosseptik bulma, kayıp logar bulma, kayıp kanalizasyon bulma gibi bir çok alanda da hizmet vermekteyiz. Binanız yeni ve eski olmasına bakılmaksızın en iyi kanalizasyon açan firması olarak fiyatımız sahip olmak ile birlikte her işimizi ilk işimiz gibi özenerek yapmaktayız.

Kanalizasyon tıkanıklığı açma olarak Hatay ilinde faaliyetimizi vermekle birlikte teknolojiyi çok yakından takip ediyoruz. Kanalizasyon üzerine yeni çıkan tüm teknolojiyi hemen işimize oturtup müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz.

Whatsapp Ulaşın