Lavabolar günlük hayatımızda devamlı kullandığımız yerlerdir. Özellikle iş yerlerindeki lavabolar çok sıklıkla kullanıldığından boş kalmazlar. Ama her hangi bir lavabo tıkanıklığında tüm düzen alt üst olur ve iş yeri veya evde can sıkıcı durumlarla karşılaşılabilir. Hatay lavabo tıkanıklığı açan firma olduğumuzu sizlere hatırlatmak istiyoruz. Çünkü lavabo tıkanıklıkları basit tıkanıklıklar gibi görünse de bir evin en önemli noktalarından bir tanesidir. Düzenli temizleme yapsanız bile lavabolar tıkanabilir.

Hatay Lavabo Tıkanıklığı Açma

Biz Hatay’da lavabo tıkanıklığını ( Banyo ve Tuvalet ) lavabolarını kameralı ve tıkanık açma robotlar eşliğinde sorunsuz şekilde açıyoruz. Son teknoloji cihazlarımız ile her türlü lavabo tıkanıklığını başarılı bir şekilde açtık ve açmaya devam ediyoruz. Özellikle Hatay lavabo tıkanıklığı, wc lavabo tıkanıklığı gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

hatay lavabo tıkanıklık açma
Hatay lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo giderlerinin tıkanıklıkları genellikle eğimsiz iç tesisat (Altyapı) veya yemek artıklarından kaynaklanıyor olabilir. Bunun tespiti yalnızca Kameralı kanal görüntüleme robotları tarafından tespit edilir. Lavabo tıkanıklıklarınız var ise size yardımcı olmak için yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Nasıl Açılır?

Lavabo tıkanıklık açma son zamanlarda oluşan bir çok nedenden kaynaklanabilir. Bunların başında tuvalet lavabosu ve mutfak lavabosu olabilir. İlk önce lavabo tıkanıklığına neden olan sorunu tespit etme işlemini gerçekleştiriyoruz. Çünkü lavabo gideri tıkandığı için ileride tekrar bir tıkanıklığa neden olabilir mi diye kameralı robotumuz sayesinde görüntülemesini gerçekleştiriyoruz.

Kanal görüntüleme işlemini yaptıktan sonra özel olarak Hatay’a getirdiğimiz tıkanık açma açma robot ve makinelerimiz ile sorunlu ve tıkanıklığı bulunan tuvalet, banyo, mutfak lavabosuna gönderiyoruz. Bu makine lavabo tarafında tıkanıklığa neden olan cismi çekip çıkartıyor. Böylelikle lavabo tıkanıklığı bitmiş oluyor.

Hatay lavabo tıkanıklığı açma olarak verdiğimiz hizmet bölgeleri ( Altınözü lavabo tıkanıklığı, Antakya lavabo tıkanıklığı, Arsuz lavabo tıkanıklığı, Belen lavabo tıkanıklığı, Defne lavabo tıkanıklığı, Dörtyol lavabo tıkanıklığı, İskenderun lavabo tıkanıklığı, Kırıkhan lavabo tıkanıklığı, Reyhanlı lavabo tıkanıklığı, Samandağ lavabo tıkanıklığı, Yayladağ lavabo tıkanıklığı gibi bir çok ilçede aktif olarak tıkanıklık açma hizmeti sağlıyoruz. Mobil ekimizi ile en kısa sürede ev veya iş yerinize gelerek tıkalı olan lavabolarınızı makinelerimiz ile açıyoruz.

Whatsapp Ulaşın