Mutfak giderinin tıkanmasının en belirgin özelliği mutfaktaki lavabo giderinden geri pis su gelmesidir. Bu gibi durumlarda kullanıcı bu giderlere kimyasal dökerek açmaya çalışmaktadır. Bu tür eylemler altyapı (Duvar altındaki borular) tesisata zarar vermektedir. Ve biz Hedef Kanalizasyon olarak bu tür kimyasal kullanımını kesinlikle önermiyoruz. Mevcut sorunu daha da büyük bir sorun haline getirebiliyor kimyasallar. Bu yüzden siz en iyisi Hatay mutfak tıkanık açma firmamız ile iletişime geçin büyük sorunlara fırsat vermeyin.

Hatay mutfak giderinin tıkanmasında en büyük etken yemek artıklarının mutfak giderine dökülmesidir. Yemekteki yap artıkları boruda birikerek tıkanıklara neden olmaktadır. Aynı şekilde altyapı borularının düzgün bir şekilde eğimi verilmediğinden de kaynaklanabilir. Bu tür tıkanıklara biz İşçilik hataları olarak adlandırıyoruz.

Hatay mutfak gideri açma
Hatay mutfak tıkanıklığı ve gideri açma

Mutfak Giderinin Açılması

Hatay Mutfak gideri açma işlemi kameralı robotlarla Hatay’da biz açmaktayız. Hatay’da mutfak pis su gideri üzerine yaptığımız tüm işlemlerde profesyonellik ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Kırmaya gerek kalmadan mutfak giderlerinizi açıyoruz.

Mutfak Giderleri Neden Tıkanır?

  • Mutfak pis su giderleri genelde altyapıdan kaynaklı gider tıkanıklığı olabilir.
  • Yemek sonrası lavabolarda biriken artığın pis su giderine dökülmesi
  • Kızartma veya atık yağların mutfak lavabosuna dökülmesi
  • Yan dairenin mutfak gideri sizin gider borusuna bağlantılı olmas

*Komşunuzun gider borusu ile ortak gideriniz var ise siz yapmasanız bile komşunuzdan kaynaklı problemler yüzüne sizin mutfağınıza pis su taşabilir.

Böyle bir sorundan şikayetçi iseniz bizi arayarak size hızlı bir çözüm üretebiliriz.

Mutfak Gideri Nasıl Açılır?

hatay mutfak tıkanıklık açma
Mutfak Gideri Açma

Hatay tıkanık açma firması olarak, mutfak giderlerinizi makineli robotlarımız sayesinde rahatlıkla açabiliriz. Ama Hatay mutfak gideri açma firmalarının genellikle en büyük yanlışlıkları giderlere kimyasal dökmeleridir. Bu tür kimyasallar mutfak pis su giderinin tıkanıklığını açmaz ve gideri daha kötü bir hale sokabilir. Çünkü kimyasal sonuçta ve giderlere büyük zararlar verebilir.

Hatay tıkanık açma hizmetimizden faydalanarak bu zararlardan dönebilir ve en uygun fiyat anlayışı ve %100 müşteri memnuniyetimiz ile tanışabilirsiniz. Aynı zamanda mutfak giderlerinin tam anlamı ile tıkanıp tıkanmadığını yine kameralı görüntüleme cihazlarımız ile tespit etmemiz de mümkündür. Bu görüntüle hizmeti ile ileride oluşabilecek tıkanıklıklarında önüne geçebilirsiniz.

Whatsapp Ulaşın