Hatay tıkalı boru açma hizmeti, tarafımızca makineler yardımı ile açılmaktadır. Hatay tuvalet tıkanık açma işlemi gibi kısa sürede ve kalıcı pis su borularını açmaktayız.

Hedef tıkanık açma olarak uzun yıllardır yerel olarak hizmet veren firmamız başarılı işleri ve güler yüzlü hizmeti ile tanınmaktadır. Özellikle Hatay’da Antakya, Kırıkhan, İskenderun gibi ilçelerde aktif olarak tıkanık açtığımız gibi diğer Hatay’ın ilçelerinde de tıkalı boruları açmaktayız.

Hatay Tıkanık Açma

Hatay tıkanık açma işimiz ile mutfak tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı ve bina dışı kanalizasyon tıkanıklığı hizmetini tüm Hatay ilinde gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel tıkanık açma firmamız güler yüzlü çekirdekten yetişmiş personelleri ile günün 24 saati tıkanık açma hizmeti vermektedir.

Özellikle tıkanık açma hizmetini yurt dışından getirdiğimiz ve daha sonra kendi üretimimiz olan tıkanık açma makineleri ile gerçekleştiriyoruz. Zaman > Değer prensibi ile çalışan firmamız ev ve iş yeri tıkanık açma işlemini hızlı şekilde gerçekleştirip ilk 3 ay içerisinde tekrar tıkanmayacağı garantisini vermektedir.

Hatay Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Hatay tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz ile klozet ve alaturka tuvalet tıkanıklığını makinelerimiz sayesinde hızlı şekilde açılıyoruz. Genellikle tuvalet tıkanıklıklarına ıslak mendil ve tuvalet kağıtları neden olmaktadır. Bazı durumlarda küçük çocukların meraklı davranışları nedeni ile giderlere katı cisimler yada oyuncak gibi cisimler sıkışması sonucunda da tuvalet kanalizasyon gideri tıkanmaktadır. Böyle durumlarda acil olarak giderin açılması gerekmekte aksi taktirde pis suların geri tuvalet den gelmesine neden olacağı gibi oluşabilecek pis kokular sağlığınızı kaybetmenize neden olacaktır. Bu yüzden Hedef tıkanık açma olarak sorunlarınıza hızlı çözümler üretmemiz gereklidir.

Hatay Banyo Tıkanıklığı Açma

Hatay banyo tıkanıklığı açma çözümümüz banyo giderinde oluşabilecek sıkıntıları ortadan kaldırır. Banyoları çok sık kullanmasak bile belli sürelerde tıkanma yaşanabilir. Bunun nedeni sakal tıraşı gibi olayları banyoda gerçekleştiğimizde şampuan ile birlikte giderleri tam anlamı ile tıkamasa da belli bir kullanımda tam tıkanmalarına neden olabilir. Bu tıkanıklıklara biz hafif tıkanıklık diyoruz. Kısa sürede sorun çıkartmasa bile ileriye dönük bakıldığında büyük sorunlara neden olabilir.

Hatay Mutfak Tıkanıklığı Açma

Hatay mutfak tıkanıklığı açma işlemi mutfaklarda oluşan tıkanıklığı açmanıza çok yardımcı olur, mutfak giderleri genellikle evde yıkanan bulaşıkların neden olduğu tıkanıklıklardır. Yemek artıkları veya yağ tabakaları mutfak giderlerinde katılaşarak gideri tıkarlar bu tıkanmalar riskli tıkanmalardır. Çünkü binalarda bulunan mutfak giderleri genelde ortak giderdir ve bu giderler tıkanınca tüm binaların mutfaktan giden sular alt katlardaki dairelere dönüş yaparak suda taşmalar olur. Bu yüzden mutfak giderlerini kesinlikle bekletmeyin. Eğer bir tıkanıklık olduğunu düşünüyorsanız ve su çok az az gidiyorsa bu tıkanacağı anlamına gelir ve bizi arayınız.

Whatsapp Ulaşın